Nuk është si mendoni, kaq para i ka në bankë Behgjet Pacolli

Aktuale

Nuk është si mendoni, kaq para i ka në bankë Behgjet Pacolli

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 14:03
Behgjet Pacolli

Padyshim që politikani më i pasur në Kosovë është kreu i AKR-së Behgjet Pacolli.

Pacolli ka deklaruar edhe pasurinë e tij në Agjencinë kundër Korrupsionit.

Por, sa para i ka në bankë multi milioneri Behgjet Pacolli.

Në Bankën Ekonomike, shefi i AKR-së, i ka 4 milionë e 392 mijë e 439 euro, shkruan gazeta Infokus.

Ndërsa në NLB Banka i ka 252 mijë e 554 euro e 92 cent dhe 355 mijë dollarë.

E po në këtë bankë i ka edhe 1 mijë e 104 franga zvicerane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat