Pas hyrjes së ushtarëve serbë në Kosovë, Haradinaj viziton Karaçevën

Aktuale

Pas hyrjes së ushtarëve serbë në Kosovë, Haradinaj viziton Karaçevën

Nga: M.H Më: 8 gusht 2020 Në ora: 14:46
Foto nga vizita

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, pas ngjarjes së djeshme të prezencës së ushtarëve serbë në territorin e Kosovës ka vizituar Karaçevën së bashku me nënkryetarin e Komunës së Kamenicës, z.Faton Jakupi, transmeton “Bota sot”.

Haradinaj thotë që kanë biseduar me banorët e kësaj zone dhe se institucionet e sigurisë së Kosovës do të ofrojnë siguri për qytetarët.

Postimi i plotë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat