Një qytetar e vendos foton e Albin Kurtit në maskë! - Bota Sot
Një qytetar e vendos foton e Albin Kurtit në maskë!

Aktuale

Një qytetar e vendos foton e Albin Kurtit në maskë!

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 20:25
Një qytetar e vendos foton e Albin Kurtit në maskë!

Nga dashuria e madhe për ish kryeministrin Albin Kurtin, e ka shtyer një qytetar nga Mitrovica ta vendos foton e tij në maskën mbrojtëse.

Fotoja e vendosur në maskë është marrë nga momenti i pranimit të pozitës së kryeministrit nga Albin Kurti, duke parakaluar para Togut Ceremonial të FSK-së.

Ndryshe simpantizantë dhe anëtarë të VV-së konsiderojnë se mandati i tij është vjedhur nga Avdullah Hoti, dhe se duhet shkohet në zgjedhje pastaj Albin Kurti të udhëheq me Qeverinë e Kosovës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat