Behgjet Pacolli ngushëllon Ditmir Bushatin për vdekjen e babait - Bota Sot
Behgjet Pacolli ngushëllon Ditmir Bushatin për vdekjen e babait

Aktuale

Behgjet Pacolli ngushëllon Ditmir Bushatin për vdekjen e babait

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 23:24
Behgjet Pacolli dhe Ditmir Bushati

Kryetari i partisë Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli i ka shprehur ngushëllime ish-ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Ditmir Bushatit, për vdekjen e babait.

Pacolli ka thënë se mendimet e tij janë me familjen Bushati në këto momente të vështira, njofton Klan Kosova.

“Ngushëllimet e mia më të sinqerta për vdekjen e babait të ish-ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë dhe mikut tim, Ditmir Bushati”.

“Mendimet e mia janë me të, në këto momente të vështira për familjen Bushati”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat