Familja e Haki Imerit flasin për zgjedhjet e ardhshme në Kosovë, përmenden emra kush do të fitojë - Bota Sot
Familja e Haki Imerit flasin për zgjedhjet e ardhshme në Kosovë, përmenden emra kush do të fitojë

Aktuale

Familja e Haki Imerit flasin për zgjedhjet e ardhshme në Kosovë, përmenden emra kush do të fitojë

Nga: M.H Më: 10 gusht 2020 Në ora: 08:31
Arkiv

Familja e Haki Imerit përmes një postimi në facebok është shprehur që “proamerikanet” e Kosovës nuk do të kenë mbështetjen e Amerikës e as të qytetarëve.

Sipas tyre kjo vjen për shkak të shumë arsyjeve mirëpo që ky vit do të sjellë ndryshime për Kosovën e që Kurti dhe Osmani duhet të jenë të gatshëm të drejtojnë Kosovën, transmeton “Bota sot”.

Postimi i plotë

"Proamerikanet" e vetquajtur ose me fjale tjera Ishpresidenti Thaçi , Ishkryeministri Mustafa Ish kryeministri Haradinaj dhe lideri i Malisheves Fatmir Limaj , nuk do te kene mbeshtetje ne zgjedhjet e ardhshme as nga qytetari as nga SHBA dhe Be keshtu po flitet...

-arsyejet jane te shumta ...

-viza nuk do te kete per qytetarin kosovar sa te sundon kjo mafie politike kjo eshte e verteta e konfirmuar deri me tani me dhjetera here ...

-mirepo ky vit do te sjelle ndryshime ne Kosove dhe skena politike do te ndryshoje rrenjesisht...

-Albin Kurti e Vjosa Osmani duhet te jene te gatshem ta drejtojne Kosoven drejt ardhmerise dhe integrimeve euroatlantike.😉

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat