Pamjet spektakolare që u krijuan sot mbi qiellin e Kosovës

Aktuale

Pamjet spektakolare që u krijuan sot mbi qiellin e Kosovës

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 17:41
Pamjet spektakolare që u krijuan sot mbi qiellin e Kosovës

Pas një dite relativisht të qetë pasditen e sotme shumë rajone të Kosovës u përfshinë nga stuhi shiu.

Rajonet më të prekura ishin rajoni i Dukagjinit dhe ai i Anamoravës ku u shkaktuan edhe shumë dëme materiale e në kultura bujqësore.

Përkundër kësaj, edhe aty ku reshjet munguan, qielli sot dhuroi pamje spektakolare.

Ja disa nga fotot:

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat