Plasin të qeshurat në Komisionin për Siguri: Ja çfarë thonë Rexhep Selimi dhe Bekë Berisha - Bota Sot
Plasin të qeshurat në Komisionin për Siguri: Ja çfarë thonë Rexhep Selimi dhe Bekë Berisha

Aktuale

Plasin të qeshurat në Komisionin për Siguri: Ja çfarë thonë Rexhep Selimi dhe Bekë Berisha

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 10:58
Rexhep Selimi dhe Bekë Berisha

Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes “Vetëvendosje”, Rexhep Selimi ka korigjuar deputetin e AAK-së, Bekë Berisha, i cili ka shtrembëruar mbiemrin e ish-ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelel Sveçla.

“Jo Skeflla. Ai mbiemrin e ka Sveçla”, ka deklaruar Selimi, në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes ku po diskutohet lidhur me situatën e sigurisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat