Musliu tregon pse PDK-ja nuk e përkrahi mocionin e VV-së për rrëzimin e Hotit

Aktuale

Musliu tregon pse PDK-ja nuk e përkrahi mocionin e VV-së për rrëzimin e Hotit

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 19:09
Ganimete Musliu

Deputetja e PDK-së Ganimete Musliu, ka thënë se mocioni i Lëvizjes Vetëvendosje ishte joserioz.

Ajo ka thënë se "PDK është parti serioze, andaj s’mund ta merrte parasysh një mocion të tillë".

Ajo e ka quajtur ‘joserioze dhe hajgare’, nismën e VV-së për mocion.

“Mocioni i Vetëvendosjes ishte joserioz, PDK është parti serioze”, ka thënë Musliu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat