Zemaj e Ramadani “gëzohen” që virusi është zbutur pak - Bota Sot
Zemaj e Ramadani “gëzohen” që virusi është zbutur pak

Aktuale

Zemaj e Ramadani “gëzohen” që virusi është zbutur pak

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 20:55
Armend Zemaj dhe Naser Ramadani

Ata që po menaxhojnë me situatën në këtë kohë pandemie, u shfaqën sot më të relaksur.

Nga Gjakova, Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj, dhe Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Naser Ramadani, thanë se virusi është zbutur dhe vendi ka nisur të stabilizohet.

Sot janë shënuar edhe 8 viktima të reja nga Covid-19.

Ndërsa, janë regjistruar edhe 193 raste të reja të infeksionit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat