Deputeti i LDK-së, Shala shërohet nga Covid-19: Nuk ishin të lehta ditët e netët

Aktuale

Deputeti i LDK-së, Shala shërohet nga Covid-19: Nuk ishin të lehta ditët e netët

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 13:12
Ardian Shala

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ardian Shala ka njoftuar që është shëruar nga koronavirusi.

Shala ishte mjekuar në Spitalin e Prizrenit, ndërsa ma pas kishte vazhduar në shtëpi, ku thotë që nuk ishin të lehta ditët e netët me Covid.

Njoftimi i plotë:

Po e ndiej obligim që në emër timin dhe të familjes të ju falenderohem përzemërsisht !
Ishit ju ata që në mënyra të ndryshme na inkurajuat dhe motivuat dhe na uruat shërim ( mua e nënës sime) , gjatë mjekimit disa ditor me Covid 19 , në Spitalin e Prizrenit dhe më pastaj në shtëpi.
Falenderim të veçantë ju drejtoj punëtorëve të QKMF -Suharekë dhe të Spitalit të Prizrenit, të cilët përkundër vështirësive teknike dhe logjistike po ja dalin mbanë të trajtojnë secilin pacient .
Të sëmurëve tjerë ju dëshiroj shërim .

Nuk ishin të lehta ditët e netët me Covid , andaj apeloj që bartjen e maskave, kujdesin ,higjenën ,distancen , respektoni!
Paçit shëndet në familjet tuaja .
Ju faleminderit të gjithëve !

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat