Familja e Haki Imerit: Një zyrtar amerikan takohet me Berat Buzhalen, diskutohet për burgun e Likovcit, dosjet e Speciales, dhe…

Aktuale

Familja e Haki Imerit: Një zyrtar amerikan takohet me Berat Buzhalen, diskutohet për burgun e Likovcit, dosjet e Speciales, dhe…

Nga: P.R Më: 21 shtator 2020 Në ora: 20:05
Berat Buzhala

Familja e anëtarit të vrarë të LDK-së, Haki Imeri, përmes një postimi në llogarinë e tyre në facebook, kanë paralajmëruar një takim mes një zyrtari amerikan me gazetarin Berat Buzhala. 

Sipas tyre, temë diskutimi e takimit do të jetë burgu i Likovcit, dosjet dhe puna e e Gjykatës Speciale.

“Mësuam se nesër në orët e hershme të mëngjesit një zyrtar amerikan një mik i madh i urave dhe dashamir i energjisë, do te takohet ne Q(C°)abiç me presidentin Buzhala. Takimi është tete a tete .. tema diskutimi: Burgu i Likovcit, Traktori i Beratit, Gjykata Speciale, rrugët deri te shpërbërja e saj, dosjet dhe origjina e tyre. Dhe krejt në fund tema amnistimi i ish Presidentit Thaçi nga aktakuzat ...😜”, shkruajnë në postimin e tyre familja e Haki Imerit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat