Këshilltari i Hotit: Nuk ka normalizim të raporteve Kosovë – Serbi pa njohje reciproke

Aktuale

Këshilltari i Hotit: Nuk ka normalizim të raporteve Kosovë – Serbi pa njohje reciproke

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 16:45
Avdullah Hoti

Xhavit Beqiri, shef i kabinetit të Kryeministrit Avdullah Hoti, është deklaruar rreth normalizimit të marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Beqiri ka shkruar në Facebook se nuk ka normalizim të marrëdhënieve ndërmjet dy shteteve, pa njohje reciproke.

“Nuk ka normalizim të marrëdhënieve midis Republikës së Kosovës dhe Serbisë pa njohje reciproke! Pikë!”, ka shkruar Beqiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat