Konfirmon Tomë Gashi: Hysni Gucati është arrestuar dhe do të transferohet në Hagë

Aktuale

Konfirmon Tomë Gashi: Hysni Gucati është arrestuar dhe do të transferohet në Hagë

Nga: G.B Më: 25 shtator 2020 Në ora: 13:05
Hysni Gucati

Avokati Tomë Gashi ka konfirmuar arrestimin e Hysni Gucatit nga policia e EULEX-it, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se Gucati do të transferohet në Hagë.

Postimi i plotë:

Tani u arrestua nga policia e EULEX-it kryetari i OVL te UÇK zoti Hysni Gucati dhe do të transferohet në Hagë!

Bastisjet po vazhdojnë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat