Mblidhet OVL e UÇK-së pas arrestimit të Gucatit

Aktuale

Mblidhet OVL e UÇK-së pas arrestimit të Gucatit

Më: 25 shtator 2020 Në ora: 14:23
Foto ilustrim

Organizata e Veteraneve të Luftës së UCK-së, ka thirrur mbledhje urgjente.

Mbledhje pritet të mbahet në orën 15:00.

“Mbledhje urgjente e kryesis në ora 15:00”, thuhet në njoftim.

Kjo mbledhje vjen pasi EULEX ka bastisur zyrat e OVL-UÇK-së dhe ka arrestuar kryetarin e kësaj organizate, Hysni Gucati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat