PDK dikur deklaronte: Votimi i Gjykatës Speciale e pastron luftën e UÇK-së dhe kush s'e voton është tradhëtar

Aktuale

PDK dikur deklaronte: Votimi i Gjykatës Speciale e pastron luftën e UÇK-së dhe kush s'e voton është tradhëtar

Nga: H.O. Më: 27 shtator 2020 Në ora: 20:50
Kadri Veseli

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Adnan Rrustemi në një postim të tij në Facebook, duke iu drejtuar zyrtarëve të PDK-së, thotë se a e kanë ndërruar foltoren ata nga pesë vite më parë, kur jepnin deklarata rreth Gjykatës Speciale.

Postimi i plotë:

A e kanë ndërru të paktën foltoren këta zëdhënësit e PDK-së nga pesë vite më parë kur thonin se:

"Votimi i Gjykatës Speciale e pastron luftën e UÇK-së dhe kush s'e voton është tradhëtar"./Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat