Kafshët e konfiskuara në Karaçevë, mish për të burgosurit

Aktuale

Kafshët e konfiskuara në Karaçevë, mish për të burgosurit

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 21:09
Aksioni i Policisë në Karaçevë

Një aksion që u zhvillua në Karaçevë, bëri që të konfiskohen të gjitha ato që konsideroheshin që janë përfituar në mënyrë të jashtëligjshme.

Në mesin e tyre edhe disa krerë lopë të cilat tashmë janë dërguar në burgun e Dubravës pas kontrolleve që u janë bërë.

Ato do të theren gjatë këtyre ditëve dhe do të përdorën për ushqimin e të burgosurve.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat