Nesër varrosen tre viktimat e aksidentit në Gjermani

Aktuale

Nesër varrosen tre viktimat e aksidentit në Gjermani

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 14:17
Tre anëtarëve të një familje, që vdiqen tragjikisht në një aksident në Gjermani

Nesër nga ora 16:00 në fshatin e Rahovicë të Ferizajt do të mbahet ceremonia e varrimit të tre anëtarëve të një familje , që vdiqen tragjikisht në një aksident në Gjermani.

Lajmi u bë i ditur nga një i afërm i familjes.

Njoftimi:

NJOFTIM

Të Allahut jemi dhe te Allahu do te kthehemi.

Me dhimbje ju njoftojmë se varrimi i tre Familjarëve tanë Zaim, Bleon dhe Flori Krasniqi, që vdiqën tragjikisht prej kthimit nga vendlindja për në Zvicër, do të mbahet nesër me datë: 21 Tetor 2020 mbas faljes së namazit të ikindis në ora 16:00 në varrezat e fshatit Rahovicë - Ferizaj.

 · 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat