Sondazh online: Cili kryeministër është i duhuri për Kosovën, Avdullah Hoti apo Albin Kurti?

Aktuale

Sondazh online: Cili kryeministër është i duhuri për Kosovën, Avdullah Hoti apo Albin Kurti?

Nga: D.RR Më: 27 tetor 2020 Në ora: 11:29
Avdullah Hoti dhe Albin Kurti

Sondazhi është bërë në faqen online "strawpoll.com", ku është një ndër faqet më të sakta të sondazheve në të cilën nuk mund të ketë manipulime dhe çdo votues mund të votojë vetëm një herë, e jo më shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat