Lladrovci: Virusi i keq ka prekur edhe Kurtin, uroj të shërohet sa më shpejtë

Aktuale

Lladrovci: Virusi i keq ka prekur edhe Kurtin, uroj të shërohet sa më shpejtë

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 13:25
Albin Kurti dhe Lladrovci

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, i ka uruar Albin Kurtit shërim të shpejtë nga infeksioni me koronavirus.

Lladrovci e ka uruar Kurtin që sa më shpejtë t’i kthehet familjes dhe detyrave të tij të përditshme.

Postimi i tij i plotë:

Virusi i keq, ka prekur edhe Albin Kurtin.

Uroj që z. Kurti të shërohet sa më shpejtë dhe t’i kthehet familjes dhe detyrave të tij të përditshme.

Uroj po ashtu që të gjithë prekurit nga virusi Covid 19, ta kalojnë pa pasoja.

Nuk do nënçmuar virusin, por do mundur me çdo kusht!.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat