Zbulohet skandali ne Ministrinë e Vlora Dumoshit/ Shkelje e mashtrime ne konkursin e librit

Aktuale

Zbulohet skandali ne Ministrinë e Vlora Dumoshit/ Shkelje e mashtrime ne konkursin e librit

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 17:57
Foto Ilustrim

Botuesi Berat Dakaj, në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, ka publikuar disa shkelje në Ministrinë e Kulturës Rinisë dhe Sportit.

Sipas tij, disa mashtrime që kanë bërë botuesit në MKRS-së janë shumë të mëdha.

“Meqë e kaluara tashmë ka perënduar, pra ajo për përkrahje të spseparatrevistave, po publikoj këtë herë disa shkelje të tjera, disa mashtrime që kanë bërë botuesit ndaj MKRS-së. Të tjerat janë shumë. Janë të mëdha. Të rënda. Për njerëz dhe për institucione normale, çojnë peshë shumë”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë

Meqë e kaluara tashmë ka perënduar, pra ajo për përkrahje të separatrevistave, po publikoj këtë herë disa shkelje të tjera, disa mashtrime që kanë bërë botuesit ndaj MKRS-së. Të tjerat janë shumë. Janë të mëdha. Të rënda. Për njerëz dhe për institucione normale, çojnë peshë shumë.

Image

Image
Image

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat