Sondazh online: Cilin kandidat do ta votonit për president të SHBA-ve?

Aktuale

Sondazh online: Cilin kandidat do ta votonit për president të SHBA-ve?

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 18:58
Donald Trump dhe Joe Biden

Sondazhi është bërë në faqen online "strawpoll.com", ku është një ndër faqet më të sakta të sondazheve në të cilën nuk mund të ketë manipulime dhe çdo votues mund të votojë vetëm një herë, e jo më shumë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat