Ndërron jetë në Turqi i riu nga Kosova, ishte djali i vetëm i familjes

Aktuale

Ndërron jetë në Turqi i riu nga Kosova, ishte djali i vetëm i familjes

Më: 31 tetor 2020 Në ora: 13:37
Ilir Behluli

Ilir Behluli nga Gjilani,i diagnostikuar me lekuemi akute, ka ndërruar jetë në Turqi.

19-vjeçari, për të cilin ditë më parë ishte bërë thirrje për ndihmë financiare, fatkeqësisht nuk ka mundur t’i bëjë ballë sëmundjes së parë.

Iliri ishte djali i vetëm i familjes dhe i biri i veteranit të luftës Shefki Behluli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat