​Nisma i uron shërim të shpejtë Begajt

Aktuale

​Nisma i uron shërim të shpejtë Begajt

Më: 31 tetor 2020 Në ora: 18:52
Ragip Begaj

Nisma Socialdemokrate i ka uruar shërim të shpejtë kryetarit të Komunës së Malishevës, Ragip Begaj pas infektimit me COVID-19.

“Ashtu siç ka kaluar shumë sfida, z. Begaj do ta kalojë edhe këtë sfidë dhe presim që sa më shpejtë të kthehet në krye të detyrës”, thuhet në urimin e Nismës Socialdemokrate.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat