Para ndërtesës së Kuvendit dhe Presidencës vendoset flamuri kombëtar

Aktuale

Para ndërtesës së Kuvendit dhe Presidencës vendoset flamuri kombëtar

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 21:21
Flamuri kombëtar

Në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës dhe Presidencës, në prag të festës së 28 Nëntorit, është vendosur flamuri kombëtar.

Postimi i Osmanit:

Për nder të Ditës së Flamurit - 28 Nëntorit, para ndërtesës së Kuvendit të Republikës së Kosovës dhe para zyrës se Presidentit të Republikës, është vendosur flamuri kombëtar shqiptar, krahas atij shtetëror të Republikës së Kosovës.

Urime të gjithëve Dita e Flamurit!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat