Edhe Agim Bahtiri infektohet më koronavirus

Aktuale

Edhe Agim Bahtiri infektohet më koronavirus

Nga: A.M. Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 18:08
Agim Bahtiri

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka njoftuar se është infektuar nga Covid19.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook.

Bahtiri nuk ka treguar se si është gjendja e tij shëndetësore.

Postimi i plotë:

Të nderuar qytetarë dhe bashkëpunëtorë,

Ju njoftoj se pas disa simptomave kam bërë testin për COVID-19, ku kam dalë pozitiv.

Shihemi së shpejti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat