Fotografia që po habit të gjithë: Çfarë po bëjnë Albin Kurti e Shpejtim Bulliqi?

Aktuale

Fotografia që po habit të gjithë: Çfarë po bëjnë Albin Kurti e Shpejtim Bulliqi?

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 18:21
Albin Kurti dhe Shpejtim Bulliqi

Në rrjete sociale po qarkullon një fotografi jo shumë e zakontë e liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe kryetarit të zgjedhur të Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi.

Në fotografi shihen Kurti e Bulliqi duke e përqafuar një pemë.

Nuk dihet cili është qëllimi i realizimit të kësaj fotografie e as lokacioni se ku është bërë ajo.

Ndryshe, Bulliqi doli fitues në zgjedhjet e jashtëzakonshme lokale në Komunën e Podujevës të mbajtura më 29 nëntor, duke fituar bindshëm pa balotazh. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat