Vjosa Osmani dhe Haxhi Avdyli vizitojnë Shpejtim Bulliqin në Podujevë, ja për çka biseduan

Aktuale

Vjosa Osmani dhe Haxhi Avdyli vizitojnë Shpejtim Bulliqin në Podujevë, ja për çka biseduan

Nga: G.B Më: 28 dhjetor 2020 Në ora: 19:47
Vjosa Osmani dhe Shpejtim Bulliqi

Ish deputeti Haxhi Avdyli bashkë me Vjosa Osmanin kanë vizituar sot Komunën e Podujevës.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se u njoftuan me sfidat e komunës nga kryetari Shpejtim Bulliqi, përcjell Bota sot.

Ata po ashtu në kuadër të ditëve të kulturës "Kadri Kadriu", bënë takime me biznese dhe qytetarë.

Postimi i tij i plotë:

Sot bashkë me U.D Presidenten, e kryetaren e Kuvendit zn.Vjosa Osmani vizituam Komunën e Podujevës, ku u njoftuam me sfidat e komunës nga kryetari i sapozgjedhur i Komunës Shpejtim Bulliqi. Po ashtu bashkarisht nderuam heronjtë e Llapit, morëm pjesë në ditët e kulturës "Kadri Kadriu" e bëmë disa takime me biznese e qytetarë të shumtë. Falënderojmë qindra qytetarë Llapjan për pritjen e ngrohtë e përkrahjen që na ofruan.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat