Zyrtari i LDK-së reagon pas takimit të Vjosa Osmanit me Bulliqin, kështu i quan

Aktuale

Zyrtari i LDK-së reagon pas takimit të Vjosa Osmanit me Bulliqin, kështu i quan

Nga: G.B Më: 28 dhjetor 2020 Në ora: 20:05
Vjosa Osmani dhe Shpejtim Bulliqi

U.D  e presidentit Vjosa Osmani, ka vizituar sot Komunën e Podujevës, ku është takuar me kryetarin e saj Shpejtim Bulliqi.

Me të ajo ka biseduar për sfidat e kësaj komune.

Pas këtij takimi ka reaguar zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në Facebook, ku ka publikuar foton e Osmanit dhe Bulliqit, ai i ka quajtur "Hamza Kastriotë" ata.

"Hamza Kastriotët" në një vend", ka shkruar Gecaj në Facebook./BS/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat