Ish-agjenti i SHIK-ut reagon ndaj Ramiz Kelmendit dhe Enver Hoxhajt, ja pse nuk e pranoi PDK-ja, Fatmir Limajn

Aktuale

Ish-agjenti i SHIK-ut reagon ndaj Ramiz Kelmendit dhe Enver Hoxhajt, ja pse nuk e pranoi PDK-ja, Fatmir Limajn

Nga: N.Sh Më: 13 janar 2021 Në ora: 14:36
Enver Hoxhaj dhe Ramiz Kelmendi

Ish-deputeti i Kosovës, Ramiz Kelmendi tashmë ka hyrë përsëri në PDK.

Kelmendi i cili ka ndërruar disa parti politike në Kosovë, është kthyer përsëri në PDK.

Pas lajmit që e publikoi Enver Hoxhaj, kanë vërshuar reagimet.

Edhe ish-eprori i lartë i UÇK-së dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, e ka komentuar bashkimin e Kelmendit në PDK.

Ai thotë se kurrë s’ka dal prej PDK-së, Ramiz Kelmendi.

Miftari e ka komentuar edhe refuzimin e PDK-së që i bënë Nismës së Fatmir Limajt.

Lexojeni reagimin e tij:

Ky tipi që i ndërron partitë, si ne qysh i ndërrojmë çorapët gjatë verës!🤟

Oligarku i Bogolub Kariçit dhe Mishkoviçit për Kosovë, Ramiz Kelmendi (ETC) edhe pse s’u dal kurrë koka ri-hi prapë në PDK-në e Enver Hoxhës në qatë parti e cila e refuzoj Fatmir Limen komandantin e Nismës, kush e kish besua që vjen dita që Fatmir Limaj me thanë po dua mu kthye prapë në PDK e Enveri i Vjenës mi thane jo valla se nuk kem vend për ju, se po e marrim Ramiz Kelmendin!🙄😳🥴

Vjen Austri 1998 nëse fiton UÇK në Kosovë dot kërkoj azil politik të Millosheviçi në Serbi, citat legjendar nga dijetari Enver Hoxha i PDK.

Ramo nëse vjen LVV në pushtet e bën shtet të ligjit dhe kur nuk mundesh me i korruptua maje men mirë ketë fjali time as gështëja e fara të zeza te Bungu s’ki me mujt me shit më e jo më me shit krejt materialet e shtetit Serb!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat