Hoti: Mitrovica, Faruk Spahija dhe LDK-ja janë një!

Aktuale

Hoti: Mitrovica, Faruk Spahija dhe LDK-ja janë një!

Më: 13 janar 2021 Në ora: 20:35
Avdullah Hoti

Kandidati i LDK-së për kryeministër, Avdullah Hoti, ka bërë sot vizitë në Komunën e Mitrovicës.

Hoti thotë se në këtë vend, ka parë atmosferë dhe entuziazëm për fitoren e LDK-së.

”Mitrovica, Faruk Spahija dhe LDK-ja janë një!

Çfarë atmosfere, entuziazmi dhe mobilizimi i krijuar nga strukturat dhe anëtarët e degës tonë, për fitoren e LDK-së dhe të Republikës së Kosovës.

Adresa politike e Presidentit historik, Dr.Ibrahim Rugova ishte një dhe e vetme, LDK-ja, ndërsa njëri ndër bashkëpunëtorët e tij më të ngushtë ishte i pari i kësaj komune, Faruk Spahija.

Zoti e bekoftë Mitrovicën!

Zoti e bekoftë LDK-në!”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat