Kajtazi me akuza të rënda: Ramiz Lladrovci e çoi Thaçin në Hagë për zhdukjen e Bejhadin Hallaqit

Aktuale

Kajtazi me akuza të rënda: Ramiz Lladrovci e çoi Thaçin në Hagë për zhdukjen e Bejhadin Hallaqit

Më: 16 janar 2021 Në ora: 13:44
Kajtazi dhe Lladrovci

Gazetari, Vehbi Kajtazi, në një seri reagimesh në llogarinë e tij zyrtare në ‘twitter’, ka drejtuar akuza për kreun e Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcin.

Kajtazi thotë se Lladrovci është një prej personave që e kanë dërguar Hashim Thaçin në Hagë për rastin e Behajdin Hallaqit.

“Ramiz Lladrovci, ti je njeri prej atyre qe e ke çu Hashim Thaçin ne Hage per zhdukjen/vrasjen e Bejhadin Hallaqit”, ka shkruar Kajtazi.

Ja shkrimi i tij në ‘twitter’:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat