VV nuk e harron Adem Mikullovcin, ja kush kandidon në vend të tij për t’u bërë deputet

Aktuale

VV nuk e harron Adem Mikullovcin, ja kush kandidon në vend të tij për t’u bërë deputet

Më: 16 janar 2021 Në ora: 20:12
Adem Mikullovci me gruan e tij

Lëvizja Vetëvendosje ka vendosur që të kandidojë për deputete bashkëshorten e ish politikanit dhe aktorit Adem Mikollvci.

Emri i Lumnie Mikollovci gjendet në listën e VV-së të publikuar sot.

Aktori Adem Mikollvci ka vdekur në vitin 2020.

Ai për një mandat ka qenë deputet në Parlamentin e Kosovës nga radhët e LVV-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat