Publikohen numrat, Marigona Geci me numër 24

Aktuale

Publikohen numrat, Marigona Geci me numër 24

Më: 16 janar 2021 Në ora: 20:55
Marigona Geci

Marigona Geci e cila në zgjedhjet e kaluara kishte numrin 78, kësaj radhe ka një numër më të mirë.

Në listën e LDK-së që u publikua tash ka numrin 24.

Nga numri 78 Marigona ëhtë ngritur në numrin 24, kjo fal punës dhe angazhimit të saj në Kuvend.

Në zgjedhjet e ardhshme Marigona pritet ta hiq edhe numrin 2 që e ka përpara, pra të jetë në top 10-shën e LDK-së.

Geci kësaj radhe ka synime që ti rritë votat e saj dhe të bëhet gruaja më e votuar në LDK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat