Digjet një barakë në oborrin e QKUK-së, intervenojnë shpejt zjarrëfikësit

Aktuale

Digjet një barakë në oborrin e QKUK-së, intervenojnë shpejt zjarrëfikësit

Më: 17 janar 2021 Në ora: 00:08
Foto nga vendi i ngjarjes

Një barakë e banueshme në oborrin e QKUK-së në orët e vona të së shtunës ka marrë flakë.

Mirëpo, intervenimi i zjarrëfikësve ishte i shpejtë dhe sukseshëm.

Kështu bënë të ditur zjarrëfikësit përmes rrjetit social “Facebook”.

Nuk raportohet për ndonjë të lënduar.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat