Interesante: Kandidati i AAK-së për deputet i uron suksese kandidatit të LDK-së: Urime baba Qetë!

Aktuale

Interesante: Kandidati i AAK-së për deputet i uron suksese kandidatit të LDK-së: Urime baba Qetë!

Më: 17 janar 2021 Në ora: 09:24
Foto ilustrim

Tashmë janë bërë të ditur listat e partive për zgjedhjet e 14 shkurtit, listat e kandidatëve për deputetë.

Dhe shumica e kandidatëve për deputetë kanë nisur fushatën në rrjetet sociale.

Njëri nder tash është edhe Shefqet Shehu, kandidat i LDK-së, i cili në listë mban numrin 50.

Image

E për çudi dhe befasi interesante, suksese atij i ka uruar një kundërshtar politik. Bëhet fjalë për kandidatin e AAK-së për deputet, Shkumbin Demaliaj, i cili i ka uruar suksese tij përmes një komenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat