“Luftë” në Facebook mes Betim Gjoshit e Haki Abazit

Aktuale

“Luftë” në Facebook mes Betim Gjoshit e Haki Abazit

Më: 18 janar 2021 Në ora: 21:27
Haki Abazi

Një “luftë” virtuale ka nisur ndërmjet zyrtarëvë të Lëvzijes Vetëvendosjes (LVV) dhe Partisë Demokratike të Kosovës (PDK).

Sekretari organizativ i PDK-së, Betim Gjoshi përmes llogarisë së tiuj në Facebook ka treguar për disa pyetje që i kishte drejtuar ish-zëvendëskryeministrit të LVV-së, Haki Abazit, por që sipas Gjoshit, ky i fundit nuk i ka dhënë përgjigje.

Postimi i plotë i Gjoshit:

I shkruajta në Facebook, Haki Abazit, ia bana pyetjet publike që ia kam ba që sa kohë.

Brenda pak minutave, jo që nuk u përgjigj, por ma fshijti komentin.

Haki frikacaku po i ik përballjes për vizitën që ia ka bërë Arkivave të Ushtrisë Kriminale të Serbisë.

Haki Abazi është kandidat për deputet i Albin Kurtit.

I shkruajta në Facebook, Haki Abazit, ia bana pyetjet publike që ia kam ba që sa kohë. Brenda pak minutave, jo që nuk...

Posted by Betim Gjoshi on E hënë, 18 Janar 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat