Adriana Matoshi: Është privilegj të renditem pas Kurtit dhe listës së Lëvizjes Vetëvendosje

Aktuale

Adriana Matoshi: Është privilegj të renditem pas Kurtit dhe listës së Lëvizjes Vetëvendosje

Nga: A.SH Më: 20 janar 2021 Në ora: 20:01
Adriana Matoshi dhe Albin Kurti

Aktorja tani kandidate për deputete në radhët e LVV-së, Adriana Matoshi ka thënë se kandidimi për deputete është nder dhe përgjegjësi.

Ajo për Kurtin ka thënë se, gjithmonë më ka përkrahur në projektet filmike dhe është kujdesur për komunitetin artistik.

Postimi në Facebook:

Nder dhe përgjegjësi e madhe! ❤️

Kryeministri që më ka përkrahur gjithmonë në projektet e mija filmike dhe është kujdesur për komunitetin artistik.

Është privilegj të renditem pas tij dhe listës së Lëvizja VETËVENDOSJE! në zgjedhjet e 14 shKurtit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat