“Kosova ka me shpëtu me juve”, këto janë fjalët e një të vjetri që u anëtarësua në VV

Aktuale

“Kosova ka me shpëtu me juve”, këto janë fjalët e një të vjetri që u anëtarësua në VV

Nga: A.SH Më: 21 janar 2021 Në ora: 20:16
Foto nga takimi

Ish-deputeti i VV-së, Fitim Haziri ka pritur sot anëtarin më të ri në Lëvizje.

Ai përmes facebook, ka shkruar “axha ma shtrëngoi dorën dhe u shpreh se me Vetëvendosje do të ndryshojë rrënjësisht çdo gjë, qytetarët do të duan të jetojnë dhe të zhvillojnë veprimtaritë e tyre në Kosovë”.

Postimi në Facebook:

“Kosova ka me shpëtu me juve, se që 20 vjet nuk kemi pa dritë me sy”, më tha axha i cili u antarësua gjatë ditës së sotme në Lëvizje.

Në takim e prita dhe i urova mirëseardhje, ndërsa axha ma shtrëngoi dorën dhe u shpreh se me VETËVENDOSJE!-n do të ndryshojë rrënjësisht çdo gjë, qytetarët do të duan të jetojnë dhe të zhvillojnë veprimtaritë e tyre në Kosovë.

Kurse unë theksova gatishmërinë që do t’i përfaqësojë KREJT llapjanët në mënyrë të DREJTë në kuvend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat