Emin Neziraj ish-kandidat i Nismës tash gjendet në Listën e boshnjakëve të Emilija Rexhepit

Aktuale

Emin Neziraj ish-kandidat i Nismës tash gjendet në Listën e boshnjakëve të Emilija Rexhepit

Më: 22 janar 2021 Në ora: 10:37
Emin Neziraj

Emin Neziraj ish-kandidat i Nismës Socialdemokrate tash gjendet në Listën e boshnjakëve të Emilija Rexhepit.

Deputeti boshnjak, Emin Neziraj në zgjedhjet e vitit 2017-të, ka garuar në listën e Nismës, me numrin 31.

Nisma asokohe kishte hyrë në koalicion me AAK-në dhe PDK-në, ku kryeministër ishte zgjedhur Ramush Haradinaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat