Mushkolaj ironizon me fushatën e partive: Filmat ia kanë nis, a po doni komedi, triller a horror

Aktuale

Mushkolaj ironizon me fushatën e partive: Filmat ia kanë nis, a po doni komedi, triller a horror

Nga: G.B Më: 22 janar 2021 Në ora: 14:49
Imer Mushkolaj

Partitë politike po bëjnë fushatë në prag të zgjedhjeve.

E pavarësisht pandemisë së Covid, tubimet e tyre nuk po mungojnë, shpesh duke mos respektuar as masat anti Covid.

Lidhur me këtë, analisti politik Imer Mushkolaj, ka ironizuar përmes një postimi në Facebook.

Ai ka shkruar se tashmë kanë filluar filmat dhe mund të zgjedhin a duan komedi, trillet apo horror, përcjell Bota sot.

“Filmat ia kanë nisë. Kini mundësi me zgjedh a po doni komedi, triller a horror”, ka shkruar ai./BS/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat