LDK e bindur në fitore, publikojnë fotografi që demantojnë sondazhet

Aktuale

LDK e bindur në fitore, publikojnë fotografi që demantojnë sondazhet

Nga: N. H Më: 24 janar 2021 Në ora: 10:46
Lidhja Demokratike e Kosovës

Arban Abrashi, sekretar i LDK-së dhe Ministër në detyrë i Infrastrukturës, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka njoftuar se kanë filluar fuqishëm mobilizimin e subjektit të tyre.

Abrashi nga Malisheva shprehet i bindur se Lidhja Demokratike e Kosovës do të dalë fituese në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Ndërsa, si përgjigje ndaj sondazheve të fundit, ai ka publikuar një fotografi, derisa ka shkruar se “kjo foto është sondazhi i vërtetë”.

Kujtojmë se sondazhet e fundit të publikuara në media, LDK-në e radhisin si të tretën, pas VV-së dhe PDK-së.

Ja shkrimi i tij:

Mirëmëngjesi,

Po fillojmë takimet. Ky është takimi i parë që fillon në ora 10, dhe takime të tilla vazhdojnë deri natën vonë. Kjo foto është sondazhi i vërtetë, dhe ky angazhim dëshmon fitoren e LDK-së me 14 shkurt. Vazhdojmë

#arbanabrashi14 #AvdullahHoti01

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat