Albin Kurti mori kaq like në foton e re në Facebook brenda 14 orëve

Aktuale

Albin Kurti mori kaq like në foton e re në Facebook brenda 14 orëve

Nga: D.RR Më: 25 janar 2021 Në ora: 10:35
Albin Kurti

Kryetarit të VV-së, Albin Kurtit, po i “matet” popullariteti edhe përmes rrjeteve sociale, shkruan “Bota sot”. 

Ai tashmë ka tejkaluar ish presidentin Thaçi, me ndjekësit që i ka në Facebook. 

Me rreth 450 mijë ndjekës, Kurti bëhet politikani më i ndjekur nga shqiptarët në Facebook. 

Ai së fundmi ka ndërruar foton e re të profilit, ku i ka bashkangjitur sloganin e VV-së, “Krejt dhe Drejt”. 

Kurti për 14 orë, mori 75 mijë pëlqime në foto./Botasot 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat