Ahmet Isufi viziton kadetët e Ushtrisë së Kosovës në Zhegoc

Aktuale

Ahmet Isufi viziton kadetët e Ushtrisë së Kosovës në Zhegoc

Më: 26 janar 2021 Në ora: 11:22
Pamje nga takimi

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së Ahmeti Isufi ka vizituar kadetët e Ushtrisë së Kosovës, në Shtabin e Zonës së Karadakut në Zhegoc, si shenjë përkujtimi për të kaluarën.

Mes tjerash Isufi tha që kjo përvojë historike është edhe motivim për kirjimin e ushtrisë së re.

Postimi i plotë:

Një ditë me kadetët e Ushtrisë së Kosovës, në Shtabin e Zonës së Karadakut në Zhegoc, duke kujtuar të kaluarën si përvojë historike për t’u motivuar për krijimin e ushtrisë së re dhe moderne drejt integrimit në NATO.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat