Rugovistët e VV-së/Vjosa Osmani pi çaj me Shpejtim Bulliqin në Podujevë

Aktuale

Rugovistët e VV-së/Vjosa Osmani pi çaj me Shpejtim Bulliqin në Podujevë

Nga: G.B Më: 28 janar 2021 Në ora: 14:32
Shpejtim Bulliqi dhe Vjosa Osmani

U.D e presidentit, Vjosa Osmani po vazhdon vizitat nëpër komuna, në kuadër të fushatës parazgjedhje.

Sot ajo ka qëndruar për vizitë në Komunën e Podujevës, përcjell Bota sot.

Atje ajo është takuar me kryetarin e komunës, Shpejtim Bulliqin, me të cilin ka pirë çaj.

Fotografinë e ka publikuar në llogarinë e saj në Facebook, ku ka shkruar: “N’Llap”./BS/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat