Abrashi me një mesazh për skeptikët: Në Uashington nuk kishte thika mbi harta, as ndarje

Aktuale

Abrashi me një mesazh për skeptikët: Në Uashington nuk kishte thika mbi harta, as ndarje

Më: 1 shkurt 2021 Në ora: 20:07
Arban Abrashi

Sekretari i Lidhjes Demokratike te Kosoves, Arban Abrashi, përmes nje postimi ne Facebook ka qenë i ashpër me liderin e VV-së, Albin Kurti, i cili thoshte se Kosova do të ndahet në Uashington.

Abrashi ka publikuar një fotografi në Facebook me flamurin e Kosovës dhe të Izraelit, duke i dërguar mesazh Kurtit, por pa ja permendur emrin.

“Për skeptikët mesazhi është: LDK është shtetndërtuese.

Në Uashington nuk kishte thika mbi harta, as ndarje, por u fuqizua Republika e Kosovës”, ka shkruar Abrashi ne Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat