Arbërie Nagavci: Të ri e të moshuar, fëmijë e prindër me përkrahje pa asnjë kusht

Aktuale

Arbërie Nagavci: Të ri e të moshuar, fëmijë e prindër me përkrahje pa asnjë kusht

Nga: A.Z Më: 12 shkurt 2021 Në ora: 10:06
Arbërie Nagavci

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arberie Nagavci, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se jemi bërë bashkë më shumë se asnjëherë, përcjell “Bota sot”.

Ajo ka thënë se të ri e të moshuar, femijë dhe prindër me përkrahje pas asnjë kusht.

Me tej ka shtuar me dashni per vendin, me 14 zgjedhim 127

Postimi i plotë:

Nuk ka ndarje në familje e as në vend.

Madje jemi bërë bashkë më shumë se asnjëherë.

KREJT të ri e të moshuar, burra e gra, fëmijë e prindër, me përkrahjen e parezervë e pa asnjë kusht edhe nga mërgata kemi vendosur DREJT.

Me dashni për vendin, me 14 zgjedhim 127

#Referendum

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat