Baton Haxhiu jep disa informacione nga Exit Poll-i i tij

Aktuale

Baton Haxhiu jep disa informacione nga Exit Poll-i i tij

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 18:33
Baton Haxhiu

Publicisti Baton Haxhiu thotë se në këto zgjedhje do ketë ndryshim të rezultatit në  disa bastione.

Ai shton se pritshmëritë po përmbushen por se 45 mijë votat e diasporës do të ndryshojnë rezultatin.

“Pritshmëritë po përmbushen. Disa bastione e kanë ndryshuar rezultatin, është ndryshuar renditja në to. 45 mijë vota të disaporës nuk janë numëruar dhe ato do e ndryshojnë rezultatin”, deklaroi Haxhiu.

Ai ka realizuar një Exit Poll që do ta publikojë në orën 19:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat