Pamje të rënda: Kështu u bë fytyra e Visar Duriqit pas rrahjes

Aktuale

Pamje të rënda: Kështu u bë fytyra e Visar Duriqit pas rrahjes

Nga: D.RR Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 11:23
Visar Duriqi

Disa persona e kanë sulmuar fizikisht mbrëmë gazetarin hulumtues Visar Duriqi, njofton "Bota sot".

Duriqi ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe po trajtohet në QKUK në Prishtinë.

Si pasojë e sulmit fizik, gazetarit ia kanë thyer edhe dhëmbët dhe hundën.

Është publikuar edhe fotoja e gazetarit pas sulmit, kujdes pamje të rënda:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat