Vdes gruaja e Adem Demaçit

Aktuale

Vdes gruaja e Adem Demaçit

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 22:09
Adem Demaçi dhe Xhemajlie Demaçi

Gruaja e veprimtarit të çështjes kombëtare dhe shkrimtarit, Adem Demaçit, Xhemajlie Demaçi ndërroi jetë para pak minutave.

Këtë njoftim e bëri të ditur nipi i Adem Demaçit, Gurec Jashari, i cili shkroi mes të tjerash se do u mungoi Xhemajlija.

Postimi i plotë:

Sot ndërrroi jetë Bashkëshortja e Heroit të Kombit Adem Demaçi, Xhemajlie Demaçi

Zoti xhenet teta Xhemajlie, do të na mungosh

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat