A do të kandidojë Ukë Rugova për kryetar të LDK-së?

Aktuale

A do të kandidojë Ukë Rugova për kryetar të LDK-së?

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 08:43
Ukë Rugova

Zgjedhjet brenda LDK-së do të mbahen me 14 shkurt, ku do të zgjidhet kryetari dhe kryesia e re.

Por, a do të kandidojë për kryetar të LDK-së, djali i presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova, Ukë Rugova?

Anëtari i LDK-së, Astrit Haraqija ka postuar një fotografi me Ukë Rugovën ku ka shkruar se nuk janë pretendent.

Avdullah Hoti gjatë kësaj jave doli në mbështetje të Kujtim Shalës për ta marr primatin e të parit të LDK-së.

Mbetet të shihet se kë do ta mbështesin Rugova dhe Haraqija.

Postimi i plotë

Mirëmengjezi RUGOVISTA
Sinqerishtë nuk jemi Pretendent ,Por ......
Zoti bekoftë Dardanië 

Mirëmengjezi RUGOVISTA Sinqerishtë nuk jemi Pretendent ,Por ...... Zoti bekoftë Dardanië ✌️

Posted by Astrit Haraqija on Saturday, 27 February 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat